Angyalos, Démonos szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bárhol is vagy, én látni foglak...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Abbadón szobája

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Abaddón

Abaddón


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2010. May. 26.

Abbadón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 4:10 am

*hiányzott a fájdalom, ezért eloldoztam karjait, hogy végre szabad utat engedjek neki. Vadul szerettem és tettem magamévá. A vágyamnak nem számított, hogy épp a féltestvérem fekszik alattam. Neki csak az öröm és a fájdalom együttes keveréke számított, és én teljesen átadtam magam ennek az érzésnek. Ajkaim nyakát ostromolták. Haraptam, szívogattam és csókolgattam*
Vissza az elejére Go down
Cassandra

Cassandra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. May. 27.

Abbadón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 3:52 am

*Bilincseimbe kapaszkodtam, szorítottam azokat szabadulni próbáltam, hogy marhassam a hátát és a vállát az oldalát, de nem tudom a kötelékeim miatt. Sikoltok, de a pecek ebből sokat tompít mikor belém csusszan. sajognak a combjaim, a hasam és az ölem is. Vonaglom alatta még mindig. Imádom amit velem tesz.*
Vissza az elejére Go down
Abaddón

Abaddón


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2010. May. 26.

Abbadón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 3:30 am

*tetszett kígyózó mozgása, a tiltakozása egyre jobban imponált. Férfiasságom lüktetett. Ujjaim belé mélyesztetem és imitáltam mi vár rá, ha már egyszer nem csak az ujjaim lesznek ott. Addig folytattam, amíg meg nem hallottam elfojtott sikoltását. Ekkor fölé helyezkedtem és egy vad mozdulattal belé hatoltam. Hangosan felkiáltottam és fülét harapdáltam. Mozgásom egyre gyorsabb és vadabb lett. Egy ideig viselni fogja testén ennek az éjszakának a nyomait*
Vissza az elejére Go down
Cassandra

Cassandra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. May. 27.

Abbadón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 3:21 am

*felsikoltottam kéjesen ahogy belém harapott, mind a kétszer, ennek köszönhetően majdnem elélveztem a nyelve alatt. Mielőtt abba hagyta, meg volt az első csikló orgazmus, erre az aktusra. Vonaglottam és kígyóztam alatta kéjesen nyögdécselve. majd mikor felállt, sóvárogva követtem szemmel a mozgását. Megborzongtam, ahogy megláttam mit vesz elő. Vonaglással tiltakoztam ellene, majd a csókja elhallgattatott, vadul viszonoztam szinte haraptam. Mikor a gumi a számba került belemélyesztetem a fogaim és méltatlankodó hangot adtam ki. Aztán ahogy tovább járatta a combjaim között a nyelvét úgy nyögdécseltem egyre hangosabban én is. Nem egyszer remegtem meg és élveztem el a nyelve és harapásai nyomán.*
Vissza az elejére Go down
Abaddón

Abaddón


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2010. May. 26.

Abbadón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 3:15 am

*elmosolyodtam, mikor még akkor is tiltakozott, mikor már éppen a vágyát elégítettem ki. Ránéztem, oldalra fordítottam a fejem és előbb a bal, majd a jobb combjába haraptam bele.Visszatértem ölére és folytattam, amit elkezdtem, de nem éppen gyengéden. Majd abbahagytam* - Én parancsolok a rohadt életbe is! *felálltam és egy szájpecket tettem rá, miután hosszasan megcsókoltam* - A nyögéseiden kívül semmit nem akarok hallani *mondtam parancsolóan,majd visszatértem ölére és tovább kínoztam*
Vissza az elejére Go down
Cassandra

Cassandra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. May. 27.

Abbadón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 3:04 am

*Beleborzongtam, hogy ő parancsol és ezt a képem be is belevágja. felnyögtem, mikor belém marva széttárta a combjaimat, megfeszítettem magam a szorításában, mert így szerettem fájdalommal, keményen. Enyhén sikoltottam, ahogy megéreztem nyelvét a csiklómon, vonaglani kezdtem alatta. Azt akartam, hogy harapjin, hogy marjon. Nekifeszültem a bilincseknek. * -Ne kímélj. *Kérem tőle, parancsolón.*
Vissza az elejére Go down
Abaddón

Abaddón


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2010. May. 26.

Abbadón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 2:59 am

*elmosolyogtam, mikor sóhajtozott és fel-felnyögött alattam. * - Én parancsolok *mondtam ellentmondást nem tűrő hangon. * - Azt csinálod, amit én akarok *megmarkoltam a combjait, biztos marad rajta egy két kék folt, de nem is baj. Így ki tudtam bújni a szorításából, és egyre lejjebb haladni a testén, ahogy én akartam. Combjait durván széttártam és felnyögtem a látványtól. * Ezt már szeretem *morogtam és rávetettem magam ölére*
Vissza az elejére Go down
Cassandra

Cassandra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. May. 27.

Abbadón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 2:42 am

*Hangosan és kéjesen nyögtem fel, ahogy az oldalamba harapott. Vonaglottam alatta. Parancsoló hangjától megborzongtam, ez csak jobban fokozta az élvezetemet.* -Ó igen... *duruzsoltam neki.* - Miért nem?
*szétfeszítettem a combjaimat, és átkulcsoltam a csípőjét, ezzel csapdába ejtve őt. Küzdöttem vele, legalább is addig, még a magáévá nem tesz, brutálisan és durván. Igen én ezt szerettem. A jegyesemmel nem egy zúzódást, véraláfutást szedtünk be egymástól annó, a harapásokról és karmolásoktól már nem is beszélek.*
Vissza az elejére Go down
Abaddón

Abaddón


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2010. May. 26.

Abbadón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 2:33 am

-Az...*mondom röviden, a számat ilyenkor másra és nem beszédre szoktam használni, és szeretem, ha a partner is ezen a véleményen van. Megharaptam a mellét, majd a foglenyomaton végighúztam a nyelvem, ráfeküdtem és én is mozogni kezdtem rajta. Kérésére megdöbbentem* - Nem! *dörrentem rá* - Felejtsd el! Az van, amit én mondok! És örülj, hogy ennyi szabadságot adtam neked... *morgom és az oldalába harapok*
Vissza az elejére Go down
Cassandra

Cassandra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. May. 27.

Abbadón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 2:11 am

-Tudom... *nevettem fel röviden. * -Bizonyára apai örökség....
*Mikor megbilincsel felnyögök, egyszerre vágyakozóan, tiltakozóan és valahol a hangomban még az is ott bujkál, hogy elfogadom, ő kettőnk közül a domináns fél. De akkor sem hagyom annyiban. Vonaglok a kötelékeimben, de nem ám őrölt módjára. csábítóan és erotikusan tekergek a lepedőn, immáron ruha nélkül, mert letépte róla. Ezért még felnyögök, méltatlankodva, mivel az az egyik kedvenc darabom volt. Széttárom, majd össze zárom előtte a combjaimat, hívogatom és elutasítom is egyszerre. Közben csak úgy csöpög belőlem a nedvesség, ragadozó módjára követem a mozgását, különösen a farkáté.* -Izgasd magad! *kérem elfúló hangon.*
Vissza az elejére Go down
Abaddón

Abaddón


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2010. May. 26.

Abbadón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 2:04 am

*felnevettem* - Tudod, hogy milyen vággyal rendelkezünk, amit egyszerűen nem lehet csillapítani. Hisz tudod, mindkettőnkben hasonló vér folyik, még ha csak féltestvérek is vagyunk...
*felnyögök, mikor belém harap, csókunkból sem csók, hanem inkább harapás kerekedik ki, A vér is kell a vágy mellé. A kis akcióját egy harapással díjazom. Majd durván lelököm magamról, így elengedi a férfiasságom is, kezeit a feje fölé bilincselem* - Mondtam, hogy ha velem vagy én vagyok a domina, nem te! *morranok rá, és hogy hitelt adjak a szavaimnak megharapom a nyakát és letépem róla a ruháját*
Vissza az elejére Go down
Cassandra

Cassandra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. May. 27.

Abbadón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 1:31 am

-Hmmm... mentél a farkad után? Játszadoztál egy keveset? találtál valami érdekeset?
*Kérdezem tőle, már már ártatlanul. Majd erősebben a nyakába harapok, úgy, hogy kiserken a vére, azt kezdem el nyalogatni, még össze nem zárul a sebe. Imádom ezt tenni vele, imádom bevadítani. Szorítja a csípőm, de még is küzdök vele, hogy mozgatni tudja, hogy fokozhassam a vágyát, az enyémét már nincs hova, elevenen felfalnám. Lehajolok hozzá, hogy csókoljam, de abból inkább harapás lesz, még ki nem serken mind kettőnk vére. Lenyúlok a combjaim közé, megmártom az újaim saját magamban, majd a szájához viszem és bekenem vele ajkait, utána megismétlem ezt a mozdulatsort. De ekkor már a farkát fogom marékra, és kezdem el masszírozni.*
Vissza az elejére Go down
Abaddón

Abaddón


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2010. May. 26.

Abbadón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája - Page 3 EmptyVas. Jún. 13, 2010 3:41 pm

*kezem a csípőjére tettem és hozzányomtam férfiasságomhoz, miközben csípőmmel felfelé döftem, de még nem voltam olyan kemény, hogy gond nélkül belé hatoljak.*
-Szerinted, kis démonom? *suttogtam, miközben ő a fülem harapdálta. Hiába a féltestvérem jobban be tudott indítani, mint eddig bárki más a Földön vagy itt lenn az alvilágban.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra

Cassandra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. May. 27.

Abbadón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája - Page 3 EmptyVas. Jún. 13, 2010 3:38 pm

*Mozgolódni kezdtem Abaddón csípőjén, előre majd hátra azután körkörösen is. *
Merre jártál, édes Fivérem?
*Dorombolom a fülébe, majd megharapdálom. beletúrtam rövid hajába, majd a nyakéba is belenyaltam. Azután a vállait kezdtem el karmolászni. Tudom, ő is keményen szereti akár csak én. És azt is, ő jelenleg az egyetlen aki uralni tud.*


A hozzászólást Cassandra összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 13, 2010 3:42 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Abaddón

Abaddón


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2010. May. 26.

Abbadón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája - Page 3 EmptyVas. Jún. 13, 2010 3:33 pm

*Gondolataim elkalandoztak és a TV nézése helyett inkább behunytam a szemem. Húgomra gondoltam, aki teljesen tönkretette az életét, mert a hatalom jobban számított neki, mint a szeretett férfi. Míg ők együtt voltak természetesen nem feküdtem le vele, de amióta ő nincs, a Húgom csillapíthatatlan vágya rám is kihat és én sem vagyok kőből. Olyankor nem érdekelt, hogy a Húgom, csak egy nagyon szexi, csábító nőt láttam magam előtt. Ekkor megéreztem Húgom jelenlétét, de még nem nyitottam ki a szemem. Mikor ráült a csípőmre felnyögtem, mert megéreztem, hogy nincs rajta bugyi. Okos kislány... Vigyorogtam, és kinyitottam a szemem, és hajába túrtam* - Húgom *doromboltam neki*
Vissza az elejére Go down
Cassandra

Cassandra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. May. 27.

Abbadón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája - Page 3 EmptyVas. Jún. 13, 2010 3:27 pm

*Egész nap itthon voltam, edzettem. a Kardforgatást gyakoroltam. A karmaimmal és a mérgeimmel kiválóan öltem, a csábítási trükkjeimnek mindig bedőltek a férfiak, még a jegyesem is. holott ő ismerhetett volna. Megborzongok, mikor eszembe jut, hogyan öltem meg. A borzongás, lassan sóvárgásba csap át. Igen az a férfi, aztán megtudta adni azt ami nekem kellett. Miután már elviselhetetlen lett a sóvárgásom a sex után, elmentem lezuhanyozni, majd felöltöttem kedvelt fűzős miniszoknyás öltözékemet és átmentem a bátyám szobájába. Mikor megláttam, hogy az ágyon fekszik, meztelen összefutott a nyál a számban. Igen, ő a második férfi, aki ki tud elégíteni, és akit képes vagyok őrölten kívánni. Lassan erotikusan ringatva a csípőm oda sétáltam hozzá, majd lovagló ülésben a csípőjére ültem. Érezhető volt, hogy nem viselek fehérneműt.*
-fivérem... *duruzsolom a fülébe és belenyalok.*
Vissza az elejére Go down
Abaddón

Abaddón


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2010. May. 26.

Abbadón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája - Page 3 EmptyVas. Jún. 13, 2010 3:21 pm

Új játék

*egy hosszú nap után a Földön eléggé kimerítő. Az a sok nő, akik szinte térden állva könyörögtek, akár egy csókomért...Eleinte élveztem, és meg is adtam nekik, amit akartak, vagyis, amit én akartam. Miután eleget játszottam velük beültem egy Mekibe és kedvenc éttermem ételeit ettem, szépen nyugodtan.
Elégedetten értem haza. Otthon senki nem várt így beálltam a zuhany alá és lemostam magamról a nap dolgait. Miután végeztem megtörölköztem és visszamentem a szobába és meztelenül elterültem az ágyamon. Bekapcsoltam a TV-t és bámultam ki a fejemből*
Vissza az elejére Go down
Abaddón

Abaddón


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2010. May. 26.

Abbadón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Abbadón szobája   Abbadón szobája - Page 3 EmptySzomb. Május 29, 2010 3:01 am

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Abbadón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Abbadón szobája
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Cassandra szobája
» Destiny szobája
» Astaroth szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Angyalos, Démonos szerepjáték :: Alvilág :: Kastély-
Ugrás: