Angyalos, Démonos szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bárhol is vagy, én látni foglak...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Abbadón szobája

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Abaddón

Abaddón


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2010. May. 26.

Abbadón szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája EmptyKedd Aug. 10, 2010 5:57 am

-Tudom mit beszélek! *ismét beleharaptam oldalába, de nem véresen, inkább megszívtam bőrét* - Nálam ne fogd vissza magad! De másokkal egy picit légy kíméletesebb! Ez olyan nagy kérés lenne? *tetszik, ahogy felnyög, ezért ismét harapok, mikor a hajamba túr és hátrafeszíti fejem felnyögök és testem reagál a heves mozdulatra. Szemébe nézek és lenyalom vérét a számról. Mikor megkarmol szorosan a medence széléhez nyomom. * - A vérem kell, Húgom? Azt máshonnan vedd! *lehajolok hozzá és megharapom a fülcimpáját*
Vissza az elejére Go down
Cassandra

Cassandra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. May. 27.

Abbadón szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája EmptyKedd Aug. 10, 2010 3:23 am

- Várj! azt hiszem a múltkor pont azzal bókoltál, hogy nem ismerek és nem tartom be a határokat.
Mikor kiserken a vérem a harapása nyomán felnyögök. Mondtam, már, hogy szeretem ha fáj, és szeretek közben fájdalmat okozni? Ó és, hogy ebben a fivérem remek partner? Beletúrok a hajába, majd megmarkolom, és lefeszítem az oldalamról. - Nem vagyok a vacsid, Kedves Fivérem.
Cserébe én a körmeimet a hátán húzom végig, úgy, hogy véres csík marad utána.
Vissza az elejére Go down
Abaddón

Abaddón


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2010. May. 26.

Abbadón szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája EmptyHétf. Aug. 09, 2010 2:11 pm

*felnevettem, miközben ő beszélt én jobb dolgot csináltam a számmal. Őt harapdáltam. Egyre erősebben. *- Tudnod kellene hol a határ...*ekkor már oldalánál jártam és abba haraptam bele, a kiserkenő vért lenyaltam*
Vissza az elejére Go down
Cassandra

Cassandra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. May. 27.

Abbadón szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája EmptyCsüt. Júl. 29, 2010 4:00 pm

-Milyen hatalmas mázlim van, hogy perverz vagy. Ha nem kennél, nézhetnék más partner után, ami unalmas lenne. Gyorsan hullanak!
Vissza az elejére Go down
Abaddón

Abaddón


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2010. May. 26.

Abbadón szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája EmptySzer. Júl. 28, 2010 7:34 am

*felnyögök* - Tudod, hogy perverz vagyok. Talán jellem hiba, másként nem dugnám a húgom is....
Vissza az elejére Go down
Cassandra

Cassandra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. May. 27.

Abbadón szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája EmptyHétf. Júl. 26, 2010 2:39 pm

- A múltkor mikor szűz kislányt játszottam neked, nem ezt mondtad! *Nevetek, majd nekifeszülök. Végig simítok izmos combjain, majd a csípőjén, aztán elnyúlok a farkáért és rámarkolok.* -Hmm.. nem tudom eldönteni, miért is meredezel most keményen? A vadság, a bujaság vagy a szűziesség miatt? Vagy csak szimplán perverz vagy? *Közben masszíroztam.*
Vissza az elejére Go down
Abaddón

Abaddón


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2010. May. 26.

Abbadón szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája EmptyHétf. Júl. 26, 2010 8:00 am

*felröhögtem, majd a medence széléhez szegeztem testemmel* - Jobban szeretem mikor vad vagy és telhetetlen!!
Vissza az elejére Go down
Cassandra

Cassandra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. May. 27.

Abbadón szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája EmptySzomb. Júl. 17, 2010 11:57 am

*Tetetett ijedtséggel felsikkantok, mint egy szem,érmes szűz kislány. Neki feszülök, dörgölőzök. Ezzel ingerelve őt s magam.*
Vissza az elejére Go down
Abaddón

Abaddón


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2010. May. 26.

Abbadón szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája EmptyPént. Júl. 16, 2010 10:54 pm

*hagyom, hogy elússzon. Tudom, hogy csak játszadozik velem, hogy menekül, de piszok módon felhúz ezzel a kis játékával. Pillanatok alatt oda úszok hozzá és a medence falához szorítom. * - Menekülsz? * kérdezem mélyebb hangon, csípőm az övének szorítom*
Vissza az elejére Go down
Cassandra

Cassandra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. May. 27.

Abbadón szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 6:59 am

*Kibújok az öleléséből és alá merülök, majd a medence másik oldalán bukkanok fel. Eljátszva a riadt kislányt, aki szemérmesen takargatja magát. Tudom, hogy szereti ha ezt játszom előtte, a vadászösztöne életre kell ha menekülök. * Umm....hh....
Vissza az elejére Go down
Abaddón

Abaddón


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2010. May. 26.

Abbadón szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája EmptySzer. Júl. 14, 2010 10:50 am

*felnevettem szavaira, utána megyek a medencébe magamhoz rántom* - Menekülsz kis hugocskám??Tudod, hogy azt imádom...
Vissza az elejére Go down
Cassandra

Cassandra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. May. 27.

Abbadón szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája EmptySzer. Júl. 14, 2010 6:14 am

- Akkor cserélj le! *Csattanok fel.* -Mivel igen is fogok fecsegni ha úgy tartja a kedvem. Az is elképzelhető, hogy olyanról is amit hülyeségnek tartasz. Ha tetszik ha nem. *Mondom neki durcásan. Már már, gyermeki daccal a hangomban. Aztán fogom magam és belemegyek a medencébe. Én fürdöm felkiáltással. *
Vissza az elejére Go down
Abaddón

Abaddón


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2010. May. 26.

Abbadón szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája EmptyKedd Júl. 13, 2010 1:53 pm

*fejem ráztam* - Ostoba vagy...És jobban szeretem én is ha nyögsz alattam és nem hülyeségekről fecsegsz, amivel néha az agyamra mész...
Vissza az elejére Go down
Cassandra

Cassandra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. May. 27.

Abbadón szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája EmptySzer. Jún. 23, 2010 5:20 am

-Ó hát persze, belém törölni a lábát azt valóban! *Mondom morcosan. Majd felnyögök ahogyan megharapott.* -Sokkal jobb elfoglaltságom is lenne, mint itt vitázni veled. Meg kell valljam, jobb szeretek kéjesen nyögni alattad, mint harcolni veled. Az előbbi sokkal élvezettebb.
Vissza az elejére Go down
Abaddón

Abaddón


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2010. May. 26.

Abbadón szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája EmptySzer. Jún. 23, 2010 4:15 am

*felnevettem* - Micsoda bók egy magadfajta kis libától! * megharaptam a nyakát, mikor nekem feszült* - Ne ficánkolj semmit nem érsz el vele, maximum Neked lesznek fájdalmaid, nem nekem. Felejtsd el azt a marhaságot miszerint te csak fattyú gyermek vagy. Apánk szeret téged is a maga módján.
Vissza az elejére Go down
Cassandra

Cassandra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. May. 27.

Abbadón szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája EmptySzer. Jún. 23, 2010 4:04 am

-Hogy én Ostoba?! te öntelt hólyag! *csattanok fel. Majd felnyögök, mikor a falhoz présel, nem tetszik a dolog, mivel ez fáj és semmi erotikus nincs ebben. * -Ohh valóban?! Szokd meg, mert ilyen avgyok ha felbőszítenek. *Vágok neki vissza, majd megpróbálok neki feszülni, de nem sok sikerrel.*
Vissza az elejére Go down
Abaddón

Abaddón


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2010. May. 26.

Abbadón szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája EmptySzer. Jún. 23, 2010 3:44 am

*felnyögtem, és beleremegtem mikor felsértette a bőrt férfiasságomon, a démon is megmozdult bennem.Majd felnevettem* - Ugyan mit hallgatsz arra a semmirekellőre? Az ő szava áll szemben az enyémmel és te mégis neki hiszel! Ostoba vagy!*mikor kitépi magát a fogásomból éreztem, hogy pár szál a kezembe maradt, mikor képen vágott ráadásul vadállatnak nevezett, már nem tiltakoztam és utat engedtem a démonnak. Felé indultam, megfordítottam és nekem háttal a falnak nyomtam. Teljes testtel hozzápréseltem magam, így mozdulni sem tudott. Nem adtam rá esélyt* - Vigyázz a szádra! Azért mert kefélünk nem azt jelenti, hogy ezt a hangnemet megütheted velem szemben! *morrantam rá*
Vissza az elejére Go down
Cassandra

Cassandra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. May. 27.

Abbadón szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája EmptyKedd Jún. 22, 2010 3:38 pm

*Mikor belemarkolt a hajamba, bosszúból, összébb zártam az állkapcsom, hogy felsértsem a farkán a bőrt. Ha ezt akarja megkapja. Dühösen néztem rá, mikor még mindig a hajamnál fogva tartotta a fejemet.* - Belial mondta! *Mondom neki utálkozva, és mérgemben kirántom magam a fogásából, nem érdekel, hogy mennyi hajam marad a kezében majd vissza nő. Felállok és mérgemben pofon vágom.* - Vadállat! Most nézd, meg mennyi hajam tépted ki!
Vissza az elejére Go down
Abaddón

Abaddón


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2010. May. 26.

Abbadón szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája EmptyKedd Jún. 22, 2010 10:40 am

-Melyik barom mondta ez a sületlenséget?? *háborodok fel.* - A fia vagyok! Ugyanúgy a gyerekének tekint, mint ahogy engem! Hát ezt sem érted? *nagyon felmérgesített. Nem érdekelt, hogy ki előtt vitatkozunk* - De most kellett felhoznod! Tudnom kell melyik balfék tömte tele a fejed ekkora marhaságokkal! És ha engem akarsz, akkor előbb utóbb utódokat akarok! Nem tágítok! Szükségem van rájuk, és nem csak nekem, hane...*egy nyögésbe fulladt a vita, mikor újra ajkait éreztem meg férfiasságomon. Okos volt, most úgy helyezkedett, hogy ne tudjak eltávolodni, de megoldottam, hátulról a hajába markoltam és felrántottam a fejét, hogy abbahagyja, amit csinál és a szemeimbe nézzen* - Ezt most ne folytasd!
Vissza az elejére Go down
Cassandra

Cassandra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. May. 27.

Abbadón szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája EmptyKedd Jún. 22, 2010 6:15 am

-Apánk nem az a típus, aki segítene egy fattyán... Elhiheted nekem, hallottam már fivéreimről és nővéreimről, akiket hagyott meghalni, miért én lennék a kivétel? *Felsóhajtok és elé lépek.* -Ennek most nem itt van a helye, egyáltalán nem illik ide, nem kellett volna felhozzam. Ünneprontó lettem. Bocsi. *Mikor bejönnek a tükrökkel a szolgálók, újra letérdelek elé, és ismét kényeztetni kezdem, de ezúttal a körmeim a fenekébe vájom, hogy ne lökhessen csak úgy el. Ahhoz, hogy eleresszem belém kell rúgnia.*
Vissza az elejére Go down
Abaddón

Abaddón


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2010. May. 26.

Abbadón szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája EmptyPént. Jún. 18, 2010 12:07 pm

*nagyot sóhajtottam* - Már miért ne segítene?? Nem rossz ő, csak kitaszított, ezért lett olyan, amilyen... De ez érthető is....*mikor letérdelt elém és férfiasságom a szájába vette, egyből megkeményedtem, de erőt vettem magamon, elhúzódtam tőle és felemeltem* -Nem!! Most megbeszéljük mi is a bajod! Ezt nem fejezhetjük be egy kiadós keféléssel! *morranok rá*
Vissza az elejére Go down
Cassandra

Cassandra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. May. 27.

Abbadón szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 2:59 pm

-Kétlem, hogy segítene, a fattyán... De mind egy is.
*Közben meghozzák a tükröket. Így további válasz helyett inkább csak megmondom, hova is tegyék azokat, majd miután a munka folyik a saját medrében vissza megyek Abbadónhoz, és letérdelek előtte. Azután számbaveszem a farkát és szívogatni kezdem, közben a zacskóit morzsolgatom. Egy két szolga meghökken, de a többit, úgy tesznek, mintha semmi nem történne.*
Vissza az elejére Go down
Abaddón

Abaddón


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2010. May. 26.

Abbadón szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája EmptySzer. Jún. 16, 2010 9:30 am

*némán hallgatom, amit mond.* -Tudom, hogy mi a neved. Apánk nem véletlenül választotta ezt a nevet, Neked Cassandra! *elengedem* - És azt hiszed minden úgy lesz, ahogy előre láttad? A jövő változik! Mi változtatjuk az által, hogy olyan dolgokat teszünk, amit adott helyzetben jobbnak látunk! És nehogy azt hidd, hogy apánk hagyná, hogy meghalj!
Vissza az elejére Go down
Cassandra

Cassandra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. May. 27.

Abbadón szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája EmptySzer. Jún. 16, 2010 4:07 am

*Elkomorulok.* -Ugye tudod, miért ez a nevem? Miért Cassandra a nevem? *Nézek rá komolyan, majd folytatom.* -Jós vagyok, látom a jövőt. Láttam, hogyan halok meg. Láttam, hogy a gyermekágyon, én belehalok, hogy az utód túléli e azt már nem láthattam, csak a saját gyötrelmes halálomat. Hosszú kínok között elvérezve... Nem tud rajtam segíteni a bába...
*Elengedem Abbadónt, és ellépek előle, kezeimmel átölelem saját magamat.*
Vissza az elejére Go down
Abaddón

Abaddón


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2010. May. 26.

Abbadón szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája EmptySzer. Jún. 16, 2010 3:54 am

-Szóval azt akarod, hogy csak a Tied legyek, de te nem adsz nekem gyermeket. Nem lesz trónörökös. ,itt akarsz hogy döntsek?
*néztem a szemeibe* - Tudhatod mit érzek, már akkor tudhattad, mikor befogadtalak a kastélyba és később az ágyamba! Ha kinyitottad volna pici szád, most nem így kellene ezt megbeszélnünk. De nekem kellenek utódok!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Abbadón szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abbadón szobája   Abbadón szobája Empty

Vissza az elejére Go down
 
Abbadón szobája
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Cassandra szobája
» Destiny szobája
» Astaroth szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Angyalos, Démonos szerepjáték :: Alvilág :: Kastély-
Ugrás: